VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

Sunshine, ja nepalīdzēja, tad datorā ir video signāla atkodēšanas kļūda.
Vajadzētu atjaunot K-lite kodeku paku.
Wikipedija par K-lite kodekiem https://en.wikipedia.org/wiki/K-Lite_Codec_Pack

Šeit ir oficiālā mājas lapa http://codecguide.com/about_kl.htm
No šejienes var ielādēt http://www.codecguide.com/download_kl.htm

Taču kā ar visu ko lādē no Interneta, ir jābūt uzmanīgam, lai pārliecinātos, ka nav vīrusi. Ja Tev ir laba antivīrusu programma, tad var lādēt puslīdz droši, jo nepieciešamības gadījumā antivīruss nobloķēs.

Ir arī citas vietnes, no kurienes ielādēt
http://www.bing.com/search?q=k-lite+cod ... 56e7d1e3bd
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Sunshine »

Liels paldies, Vērotāja!
Mēģināšu darīt, kā Tu saki! Taču man liekas, problēma nevar būt arī kodekos, jo tad VLC neietu arī ar LMT internetu?.. :roll:

Kas mani patiešām pārsteidz un ko pilnīgi nesaprotu.. Ar Lattelecom mājas internetu šobrīd VLC neiet, pilnīgi neviena kamera. Ir šāds attēls:
Image

Savukārt, pieslēdzot no mobilā telefona wi-fi LMT internetu, viss aiziet, visas kameras:

Image

Neko nesaprotu, kā tas var būt.. :? Zvanīju arī uz Lattelecom, tehniskais cilvēks nevarēja palīdzēt, pārstartēja rūteri u.t.t., viņš nesaprotot, kas par lietu. Viss cits internetā caur Lattelecom strādā. Esot jāstrādā arī VLC pleijerim. Esot jāvaicā kādam datorspeciālistam...
Vēl jāpiebilst, ka no cita, mazītiņa portatīvā datora VLC tomēr strādā arī ar šo Lattelecom internetu, tā ka laikam tomēr būs mana datora vaina.

Bet iepriekšējās dienās viss strādāja. Pēkšņi, neizprotamu iemeslu dēļ pēc vienas nakts vairs nestrādā.. un nekas nepalīdz, ne sistēmas atjaunošana, ne VLC noinstalēšana un uzinstalēšana no jauna.

Liels paldies par atbalstu un padomiem, Vērotāja. Turpināšu cīnīties :roll:
User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

Sunshine, ja ar viena un tā pati ierīce ar vienu internetu iet, bet ar otru neiet, tad tā nevar būt arī ugussiena, jo tas ir datora iestatījums. Nevar būt (ko iedomājos), ka VLC nejauši video uzstādījumos rtsp pārslēdzies uz http, bet tad neietu arī caur LMT.

Hmmm.... ļoti dīvaini. Tad jāmeklē kaut kur sistēmā Internets utt. Varbūt dators Tev to Lattelekomu pārslēdzis par svešu tīklu un bloķē visu, kas viņam liekas aizdomīga plūsma.
Iešu paskatīties ko tur raksta :roll:
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

Sunshine, vai šeit mēģināji? Ko raksta, ja ieliek servera adresi?
http://193.40.124.24/
(tā ir pontu saraksta adrese)

- Iestatījumi
- Vadības panelis
- Tīkls un internets
- Skatīt tīkla statusu un uzdevumus

Image

- Problēmu novēršana
- Interneta savienojumi
- pamēģini ievadīt diagnosticēšanai http://193.40.124.24/
(vai jebkuras ligzdas adresi) Paskaties, ko viņš saka?

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Sunshine »

Vērotāja, liels paldies.

Pamēģināju to, ko Tu rakstīji, bet viņš saka, ka nevar atrast problēmu.. Ievadīju gan vispārīgo pontu adresi, kuru Tu norādīji, gan arī, piemēram, igauņu briežus: rtsp://193.40.133.138/live/hirv
joprojām tas pats, nevar identificēt problēmu.

Image

Liekas, problēmu ar to arī īsti nav, jo man šīs visas lapas ar Google Chrome izdodas atvērt, neizdodas tikai ar VLC...

Man galīgi negribas Tevi arī vēl apgrūtināt ar šo jautājumu. Pamēģināšu te vēl kaut ko pati, varbūt tikpat brīnumaini, kā pazuda, VLC pēkšņi atkal atsāks darboties...
User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

Vai nav pats vienkāršākais - pārslēdzies no rtsp uz http? Tā dažreiz gadās.


Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Sunshine »

Nē, Vērotāja, rtsp joprojām atzīmēts..
man laikam būs jāsarunā kāds datorspeciālists, lai apskatās, citādi nekas nesanāks..
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Lianaliesma »

Vērotāj, vai ir iespējams paplašināt adresu skaitu VLC tīkla protokolā, lai atvērtu tīkla straumi? Man pašlaik iespējams vienlaikus ierakstīt 10 adreses, prasās pēc vairāk...
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Sarmīte
Posts: 8861
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Sarmīte »

Sunshine wrote:Liels paldies, Vērotāja!
Mēģināšu darīt, kā Tu saki! Taču man liekas, problēma nevar būt arī kodekos, jo tad VLC neietu arī ar LMT internetu?.. :roll:

Kas mani patiešām pārsteidz un ko pilnīgi nesaprotu.. Ar Lattelecom mājas internetu šobrīd VLC neiet, pilnīgi neviena kamera. Ir šāds attēls:

Te laikam nav Lattelecom vaina,jo es esmu nez cik reizes mēģinājusi tikt pie VLC ,ievērojot šeit ievietotās pamācības,bet nekā,visu laiku šādi uzraksti.Saprotu,ka nav vaina Lattelecom,jo darba datorā tā pati vēsture,bet tur ir pavisam cits interneta devējs.Mēģināšu tuvākajā laikā sazināties ar datoru speciālistu,jo vēl šodien izmocījos,bet rezultāts nekāds.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

Ja viss iepriekšējais nepalīdzēja, atgriežos pie versijas, kuru izteicu sākumā:
- tas ir saistīts ar tīklu statusu (mājas tīkls, publiskais tīkls)

Ja VLC ir atķeksēts, ka atļauta piekļuve, piemēram, publiskajam tīklam, bet Lattelecom atķeksēts kā mājas tīkls, tad nekas nevar strādāt, jo ir aizliegums.

Sunshine mobilais internets visdrīzāk ir kā publiskais tīkls, bet Lattelecom kā mājas.
Bet VLC laikam ieķeksēts publiskais.

(nu vai otrādi. Galvenais, ka jābūt vienādi)

Jāpārbauda:
VLC šeit - kreisajā malā Network streams (SAP)

Image

Un lai tas ķeksītis sakrīt ar uzstādījumu datorā (attēlā ir mans tīkls, katram būs savādāk)
- Iestatījumi
- vadības panelis
- Tīkls un Internets

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote:Vērotāj, vai ir iespējams paplašināt adresu skaitu VLC tīkla protokolā, lai atvērtu tīkla straumi? Man pašlaik iespējams vienlaikus ierakstīt 10 adreses, prasās pēc vairāk...
lianaliesma, ja domā to rindiņu, kur ievada adresi, to nevar palielināt.
Bet iespējams, ka kaut kā tās adreses var salikt bibliotēkā, taču man te ir angļu versija, darbā paskatīšos latviešu versijā, tur vieglāk saprast :P
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Sarmīte
Posts: 8861
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Sarmīte »

Paldies liels,Vērotāja,jo visus padomus ņemot vērā,beidzot arī esmu tikusi pie VLC,kas rāda visas ligzdas. :)
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Sunshine »

Vērotāja wrote:Ja viss iepriekšējais nepalīdzēja, atgriežos pie versijas, kuru izteicu sākumā:
- tas ir saistīts ar tīklu statusu (mājas tīkls, publiskais tīkls)

Jāpārbauda:
VLC šeit - kreisajā malā Network streams (SAP)
Vērotāja, kā Tu dabū to kreiso rīkjoslu VLC pleijerim, kas Tavā bildē? Man tikai augšpusē ir izvēlnes opcijas (Media, Playback u.t.t.)..
Respektīvi,neizdodas ieraudzīt, kā nokļūt līdz Network streams (SAP)..
User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

Sunshine, vairs neatceros, kad tikko ielādēju, saliku ķekšus. Tam jābūt sadaļā View
Paskaties šajā bildē kā ir salikti ķekši.

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

View - Playlist, tad parādās sānā tā izvēlne
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

Sunshine, pārbaudīju darba VLC, lai iegūtu joslu sānā, jāieliek ķeksis te

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Lianaliesma »

Vērotāja wrote:
lianaliesma wrote:Vērotāj, vai ir iespējams paplašināt adresu skaitu VLC tīkla protokolā, lai atvērtu tīkla straumi? Man pašlaik iespējams vienlaikus ierakstīt 10 adreses, prasās pēc vairāk...
lianaliesma, ja domā to rindiņu, kur ievada adresi, to nevar palielināt.
Bet iespējams, ka kaut kā tās adreses var salikt bibliotēkā, taču man te ir angļu versija, darbā paskatīšos latviešu versijā, tur vieglāk saprast :P
Es domāju šo lodziņu, tajā ievietojas 10 adreses, kuras varu ātri atvērt. Bet nu jau mums ir vairāk tiešraides kameru un gribētos salikt visas ātrai lietošanai. Bet kad pievieno vēl kādu, pazūd pēdējā no vecajām.
Image
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

Jā, lianaliesma, es labi sapratu ko Tu domā. To palielināt nevar.
Adresi var pievienot bibliotēkā, bet kaut kas pagaidām neiet. Paeksperimentēšu vēl. Pašlaik darba daudz, kad būs brīvāks, tad.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Sunshine »

Vērotāja wrote:Ja viss iepriekšējais nepalīdzēja, atgriežos pie versijas, kuru izteicu sākumā:
- tas ir saistīts ar tīklu statusu (mājas tīkls, publiskais tīkls)

Ja VLC ir atķeksēts, ka atļauta piekļuve, piemēram, publiskajam tīklam, bet Lattelecom atķeksēts kā mājas tīkls, tad nekas nevar strādāt, jo ir aizliegums.

Sunshine mobilais internets visdrīzāk ir kā publiskais tīkls, bet Lattelecom kā mājas.
Bet VLC laikam ieķeksēts publiskais.
Vērotāja, man neparādās tāds Windows drošības sistēmas brīdinājums, kā Tavā bildītē, vienkārši šāds tukšs logs:

Image

Bet es pat uz brīdi atslēdzu Windows Firewall, taču joprojām caur VLC neiet kameras..

Vispār jūtu, ka te pat datorspeciālists apjuktu.. Esmu izmēģinājusi visu iespējamo - visu sistēmas restart, noinstalēt/uzinstalēt VLC, apdeitot kodekus, atslēgt anti-vīrusu, atslēgt Windows Firewall.. caur LMT wi-fi iet, caur Lattelecom neiet, kaut arī pirms tam gāja.
Interneta tiešraidē iet; neiet tieši caur VLC.
Citam mūsu mazam datoriņam caur VLC iet arī ar Lattelecom internetu; neiet tieši manējais..

Viens paziņa ieteica noinstalēt Windows un uzinstalēt no jauna - ja nekas cits nepalīdzēs, jūtu, ka tā būs vienīgā iespēja :lol:

Pēc divām nedēļām plānojam pārcelties uz citu dzīvesvietu, vēl ir vienīgā cerība, ka tur kaut kas pamainīsies ar Lattelecom internetu, ar kādiem uzstādījumiem...
User avatar
Vērotāja
Posts: 46711
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: VLC lietošana, aktuāli 28.05.2015

Post by Vērotāja »

Ja uz mazā datoriņa caur Lattelecom VLC iet, bet uz lielā neiet, tas vēlreiz apstiprina, ka problēma nav Lattelecomā, bet tieši tajā VLC pleijerī, kurš ir lielajā datorā.

Windows nomaiņa varētu nepalīdzēt, ja VLC ir kaut kur ieķeksējies aizliegums. Bet VLC gan vajadzētu nevis apgreidot, bet izdzēst pavisam. Iztīrīt visas tā pēdas. Restartēt visu. Un tad ielādēt VLC no jauna.

Uninstall programm http://windows.microsoft.com/en-us/wind ... #v1h=tab01
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Post Reply

Return to “Tehniski jautājumi par forumu”