Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

User avatar
Vērotāja
Posts: 46701
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

mega, sapratu tavu problēmu, tā ir visiem. Paskaties cik daudz bilžu ar to sarkano strīpu ir forumā, tur neko nevar darīt.

Bet! Var skatīties Youtube tiešraidi caur PotPlayer un tur nekādu sarkano svītru nebūs. Tāpat tur ir funkcija - kadri pēc kārtas, tieši tam, lai piefiksētu speciālu brīžus.
Taču PotPlayer ir mīnusi, tur nav iespējas neko patīt atpakaļ un paskatīties vēlreiz.

Ja ir kāds diži svarīgs tiešraides brīdis, var ieslēgt PotPlayer, lai PotPlayer veic ierakstu un ik pa laikam stopēt un dzēst ārā. Toties tad nav jātin atpakaļ Youtubē ar viņu sarkanajām strīpām un absolūti neērto rimbuli laika joslā, kuru nekādi nespēju dabūt precīzi uz to brīdi, kurš nepieciešams. No PotPlayera ieraksts būs tavā datorā, ar to var taisīt cik bildes grib.
Protams, tas viss ir neērtības un laika tērēšana.

Par PotpPlayer ir šajā tēmā https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.php?f=21&t=3716
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Lianaliesma »

Vai youtube video ir iespējami momentuzņēmumi kā Potpleijerī?
Es parasti vienkārši apturu video un ar PrnScn pogu uztaisu skrīna/ekrāna uzņēmumu...
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Sunshine »

Vērotāja wrote:Jūs pārmetāt man, ka esmu skarba, jo cilvēkam jau trešo reizi centos paskaidrot, ka šis forums ir latviski.
Un arī informēju, ka video par pirmo olu mums jau ir.

Lūdzu:

Divi komentāri te ar pirmo olu: https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.p ... 24#p125424
Un te https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.p ... 26#p125426
Tikai tagad pamanīju šo diskusiju. Absolūti atbalstu Vērotāju šajā jautājumā, un man personiski nekas nelikās skarbi.

Tieši pretēji, cilvēks ienāca un sāka "dragāt" krievu valodā bez nekā - ne "labdien", ne "sveiki"! Un nereaģēja nekādā veidā, kad Vērotāja divas reizes pieklājīgi palūdza pielikt tulkojumu! Jau pati gandrīz gribēju viņam(ai) uzrakstīt. Man tas izskatījās pēc necieņas un drusku provokācijas - it kā ar zābakiem ienākt istabā..
Vērotāja, te nav un nevar būt nekādu pārmetumu Tev.
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Sunshine »

Vērotāja wrote:mega, sapratu tavu problēmu, tā ir visiem.
Vērotāja, neesmu ievērojusi nekādu sarkanu svītru.... :roll: Man tāda neparādās.
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Sunshine »

Liels paldies par padomu par zaļās svītras likvidēšanu! :D
User avatar
Vērotāja
Posts: 46701
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

Sunshine wrote:
Vērotāja wrote:mega, sapratu tavu problēmu, tā ir visiem.
Vērotāja, neesmu ievērojusi nekādu sarkanu svītru.... :roll: Man tāda neparādās.
Nu nez, jo var redzēt, ka apakša no dažām bildēm ir griezta nost.
Šī ir TasPatsfans bilde, kur redzama tā sarkanā strīpa apakšā

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46701
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote:Vai youtube video ir iespējami momentuzņēmumi kā Potpleijerī?
Es parasti vienkārši apturu video un ar PrnScn pogu uztaisu skrīna/ekrāna uzņēmumu...
Ja Youtubi skatās caur PotPlayer, jā. Ir iespējami gan atsevišķi kadri, gan ir arī funkcija - kadru sērija. Kaut kādā laika sprīdī ierakstīsies visi kadri pēc kārtas kā bildes. Tas ir labi Gifiem (kuri gan man ne pārāk patīk, jo nevar apturēt un izpētīt).
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Sunshine »

Vērotāja wrote:
Sunshine wrote:
Vērotāja wrote:mega, sapratu tavu problēmu, tā ir visiem.
Vērotāja, neesmu ievērojusi nekādu sarkanu svītru.... :roll: Man tāda neparādās.
Nu nez, jo var redzēt, ka apakša no dažām bildēm ir griezta nost.
Šī ir TasPatsfans bilde, kur redzama tā sarkanā strīpa apakšā
Ak, ŠĪ sarkanā svītra! Tagad skaidrs :)
Tā taču ir svītra, kas ļauj video patīt atpakaļ. Ar kursoru uzejot uz sarkanās svītras, ir redzams gan 1) laiks, par kādu patinam video atpakaļ, gan 2) mazā lodziņā redzami notikumi, kuri šajā atpakaļejošajā laikā notikuši.
ŠĪ svītra ir lieliska, jo ļauj redzēt, kas ir noticis, piemēram, pirms stundas, nemaz reāli nepatinot video atpakaļ un neaizejot prom no tiešraides. Tā ļauj ātri izskriet visiem notikumiem cauri.

Vērotāja, un tā svītra parādās TIKAI tad, ja uziet uz video ar kursoru/peli uz video. Ja nekustina peli un pāris sekundes pagaida, tā svītra pazūd.

Par bildēm ir 2 varianti.
1) Ja gribam uzņemt bildi, video apstādinot, proti, nospiežot vispirms uz PAUZES un tikai tad uzņemot bildi, šī svītra neizbēgami būs apakšā.
Tad vienīgais veids, kā tikt vaļā no svītras, ir viņu bildē izgriezt.
2) Risinājums ir neapstādināt video, bet vienkārši ļaut video brīvi iet uz priekšu, spiest PrtScr un nekādas svītras nebūs :)
User avatar
Vērotāja
Posts: 46701
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

Jā, Sunshine, ja kādu brīdi nekustina kursoru, tad pazūd.
Sarunu par strīpu rosināja mega, tā jau ir, ja grib kaut kādu īpašu sekundes kadru, var diezgan ilgi tīt atpakaļ un ķert brīdi, kuru gribās iemūžināt.

Sunshine, varbūt neesmu pareizi sapratusi megu, jo mulsina, ka megai sarkanā strīpa parādījās tikai nupat. Tā nevarētu būt, jo, manuprāt, strīpa tur ir bijusi vienmēr.


Te megas komentārs no iepriekšējās lapas:
mega2 wrote:Nezināju,kur lai raksta,tāpēc ielīdu šeit! :lol:
Man uzradās bišku cita problēma,kura nav saistīta ar video,bet ar parasto bilžu taisīšanu :o
Pavisam nesen(nu jau gan būs kādas dienas piecas atpakaļ)uzradās tāda problēma(nezinu,vai varēšu riktīgi aprakstīt?) :roll:
Taisu daudz momentkadrus,jeb ekrānšāviņus,kā es viņus saucu(nu kad spiežu pogu katru sekundes simtdaļu),lai noķertu lidojumā un tagad vairs to nevaru darīt,jo pēc katras taustiņa nospiešanas lec ārā apakšējā sarkanā svītra,kura pazūd tikai pēc kādām 5 sek.,kad mans ''modelis''ir jau tālās zilajās,savādāk bildes ir sabojātas ar to sarkano svītru apakšā :mrgreen:
Vai ir kāda iespēja viņu dabūt nost,jo šāda problēma iepriekš nebija-kāpēc parādījās nezinu,varbūt kaut ko esmu nospiedusi(it kā nē) :shock:
Tagad,lai dabūtu labus kadrus aiziet vairāk laika,jo n-tās reizes tinu ''filmu'' atpakaļ un ķeru momentu-ļoti traucējoši :cry:
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
mega2
Posts: 55979
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by mega2 »

Vērotāj! Jā,protams,ka tā svītra tur bijusi vienmēr,bet viņa neleca ārā pēc katra PrtSc taustiņa nospiešanas!!! :roll:
Ja gribu vairākus kadrus pēc kārtas uzņemt,tagad jāgaida pēc katra taustiņa nospiešanas vismaz 5 sek.,lai tā svītra pazustu,tā nebija līdz šim :o
User avatar
Liz01
Posts: 1317
Joined: 14 Mar 2015 06:26

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Liz01 »

Sveiki :D

Vai jūs zināt, ka VLC atskaņotājs atkal strādā ar youtube plūsmu?

Image

Looduskalender:
https://www.looduskalender.ee/forum/vie ... 02#p630702

VLC 3.0.6 versijā ir jāapmainās ar failu. Es to darīju vakar. Tas darbojas ļoti labi. 8-)
Ja kāds ar datoru nav labs, es varu nosūtīt failu pa e-pastu. Tad varat to apmainīt.
Es ceru, ka jūs sapratīsiet, ko es domāju :D
Last edited by Liz01 on 01 Feb 2019 12:00, edited 2 times in total.
User avatar
Liz01
Posts: 1317
Joined: 14 Mar 2015 06:26

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Liz01 »

Vērotāja wrote: 11 Apr 2017 13:04 mega, sapratu tavu problēmu, tā ir visiem. Paskaties cik daudz bilžu ar to sarkano strīpu ir forumā, tur neko nevar darīt.

Bet! Var skatīties Youtube tiešraidi caur PotPlayer un tur nekādu sarkano svītru nebūs. Tāpat tur ir funkcija - kadri pēc kārtas, tieši tam, lai piefiksētu speciālu brīžus.
Taču PotPlayer ir mīnusi, tur nav iespējas neko patīt atpakaļ un paskatīties vēlreiz.

Ja ir kāds diži svarīgs tiešraides brīdis, var ieslēgt PotPlayer, lai PotPlayer veic ierakstu un ik pa laikam stopēt un dzēst ārā. Toties tad nav jātin atpakaļ Youtubē ar viņu sarkanajām strīpām un absolūti neērto rimbuli laika joslā, kuru nekādi nespēju dabūt precīzi uz to brīdi, kurš nepieciešams. No PotPlayera ieraksts būs tavā datorā, ar to var taisīt cik bildes grib.
Protams, tas viss ir neērtības un laika tērēšana.

Par PotpPlayer ir šajā tēmā https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.php?f=21&t=3716
Jūs varat instalēt pievienot Google Chrome hroma pārlūkam:
Screenshot YouTube:
https://chrome.google.com/webstore/deta ... hoinjjpohk

Jūs vairs neredzēsit sarkanas līnijas .Jums nav nepieciešams apturēt videoklipu to darīt. Jūs varat to piemērot, kad vien vēlaties
Post Reply

Return to “Tehniski jautājumi par forumu”