Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by MĀRIS »

Paldies Vērotāja par atbildi. Pagaidām likšu Tevi mierā. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

MĀRIS wrote:Paldies Vērotāja par atbildi. Pagaidām likšu Tevi mierā. :P
Uzrakstīju Viky PM ar lūgumu ieskatīties šajā tēmā :D
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by MĀRIS »

Vērotāja wrote: Uzrakstīju Viky PM ar lūgumu ieskatīties šajā tēmā :D
Paldies. Es jau biju nolēmis tuvākajā laikā viņai apnikt, bet nu tas viss tikai notiks ātrāk. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Viky
Posts: 3041
Joined: 12 May 2015 08:54
Location: Rīga

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Viky »

Vērotāja wrote:
MĀRIS wrote:Vērotāja! Mīļā! Nezināju, kur lai raksta, tāpēc rakstu šeit. Es tagad nokačāju arhīva video, bet kā lai es izgriežu no viņa interesējošos gabalus?! :roll: :P
Māri, ja runa par garajiem video no pontu arhīva, tad vajag izmantot jebkādus rakstītājus no ekrāna, jo ar VLC ierakstīt nesanāk.

Atceros, ka kaut kur bija rakstīts kādu rakstītāju izmanto ame, varbūt pēc laika atradīšu. Es zinu Screencast O matic.
No šejienes ielādē https://screencast-o-matic.com/screen_recorder

Pēc tam atverot parādās tāds rāmis. Tālāk atver video ierakstu, uzliek rāmi uz laukuma, sabīda izmēru cik lielu laukumu Tu vēlies ierakstīt un nospiež Rec. Vecā versija ierakstīja max 15 minūtes, nupat ielādēju jauno un vēl nezinu cik ilgus ierakstus var ierakstīt.

Tālāk ierakstīto pleijeris automātiski piedāvā ielādēt youtube.

Varbūt vajag Viky palūgt, domāju, ka viņai ir labāka versija kā ierakstīt.
Ceru, ka pareizi sapratu jūsu problēmu :)

Īsti nesapratu, kāpēc jāieraksta vēlreiz garais pontu video :roll: :?:

Māri, Tev ir garais video no pontiem un Tu no tā vēlies izgriezt vajadzīgos momentus?!

Es, video griešanai un konvertācijai izmantoju programmu Freemake Video Converter (to var dabūt te: http://filehippo.com/search?q=video+converter), arī no VLC ierakstītos gabalus pat ja nav jāgriež es nokonvertēju HD formātā, jo tad ātrāk youtube ielādē tos.

Ja nav vēlēšanās izstalēt progammu, vari man atsutīt saiti uz pontu video, es to nokačāšu un izgriezīšu ko vēlies :)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by MĀRIS »

Izmeklējos Viky Tevis ieliktajā adresē programmu Freemake Video Converter, bet visās 10. lapās tā arī viņu neatradu. Visādi konvertieri tur ir, bet Tevis pieminētais...! :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

MĀRIS wrote:Izmeklējos Viky Tevis ieliktajā adresē programmu Freemake Video Converter, bet visās 10. lapās tā arī viņu neatradu. Visādi konvertieri tur ir, bet Tevis pieminētais...! :roll:
Te ofic. mājās lapa http://www.freemake.com/downloads/
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by MĀRIS »

Vērotāja wrote: Te ofic. mājās lapa http://www.freemake.com/downloads/
:lol: Atradu Vērotāja arī šo mājas lapu,salādēju veselu čupu savā datorā, un............. tagad gaidu datoriķi, lai vismaz kaut ko tai manai kastei saglābj! :lol: /Kārtējo reizi/ :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

MĀRIS wrote:
Vērotāja wrote: Te ofic. mājās lapa http://www.freemake.com/downloads/
:lol: Atradu Vērotāja arī šo mājas lapu,salādēju veselu čupu savā datorā, un............. tagad gaidu datoriķi, lai vismaz kaut ko tai manai kastei saglābj! :lol: /Kārtējo reizi/ :P
:lol: :lol: :lol:
Atinstalē, ja traucē. Galvenais, lai antivīruss uzlikts, pārējo var vienmēr atinstalēt.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Viky
Posts: 3041
Joined: 12 May 2015 08:54
Location: Rīga

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Viky »

Lūdzu, lūdzu piedot Māri, es ieliku nepareizo linku Image
Man bija atvērta tā adrese, kuru ieliku un oficiāla, kuru tagad Vērotāja ielika, un es netīšām iekopēju nepareizo un nemaz nemapanīju.
(taču agrāk es no filehippo instalēju to programmu, bet tagad arī nevarēju atrast)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by MĀRIS »

Vērotāja wrote: :lol: :lol: :lol: Atinstalē, ja traucē. Galvenais, lai antivīruss uzlikts, pārējo var vienmēr atinstalēt.
:lol: Nu Tu gan pateici! Es pat uzinstalēt nemāku, kur vēl atinstalēt! Bet gan jau tā gudrā galviņa, kas atbrauks tiks galā! Tikai jāsagaida viņš. :P
Viky! Neķer krenķi! Visi esam cilvēki, un ļoti labi saprotam, ka Tev negadījums! Priecīgu šo dienu Jums meitenes vēlreiz. No sirds! :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Viky
Posts: 3041
Joined: 12 May 2015 08:54
Location: Rīga

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Viky »

MĀRIS wrote:
Vērotāja wrote: :lol: :lol: :lol: Atinstalē, ja traucē. Galvenais, lai antivīruss uzlikts, pārējo var vienmēr atinstalēt.
:lol: Nu Tu gan pateici! Es pat uzinstalēt nemāku, kur vēl atinstalēt! Bet gan jau tā gudrā galviņa, kas atbrauks tiks galā! Tikai jāsagaida viņš. :P
Viky! Neķer krenķi! Visi esam cilvēki, un ļoti labi saprotam, ka Tev negadījums! Priecīgu šo dienu Jums meitenes vēlreiz. No sirds! :P
Paldies Māri :)
Ceru, ka datoriķis Tev arī paradīs, kā darboties ar programmu ;) bet ja kas, tad droši jautā!
FalcoCherug
Posts: 8
Joined: 27 Mar 2017 17:53

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by FalcoCherug »

Доброго времени суток, пытаюсь добавить в своё сообщение видео про снесение первого яйца Accipiter gentilis которое мы все наблюдаем, не могу понять почему не добавляется, размер одного видео - 79.5 Mb другой - 110 Mb
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Made »

FalcoCherug
Neesmu speciālists, bet skatos, ka videofails netiek pievienots komentāram - te visi to dara caur YouTube - pašu video ieliek tur, bet komentārā ieliek tikai saiti uz to, ielēgtu "youtube" pogas atzīmēs.

Я не специалист, но смотрю что все делают это через YouTube - видео само выкладывают там, и только ссылку на него добавляют в свой комментарий между знаками кнопки «youtube»
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

FalcoCherug wrote:Доброго времени суток, пытаюсь добавить в своё сообщение видео про снесение первого яйца Accipiter gentilis которое мы все наблюдаем, не могу понять почему не добавляется, размер одного видео - 79.5 Mb другой - 110 Mb
Bидео вы должны сперва поместить на свой аккаунт в YouTube https://www.youtube.com/
После этого сюда помещается ссылка на видео.

Просьба помещать актуальные видео. Видео о первом (впрочем и о втором и третьем яйце) на нашем форуме уже есть.

Просьба пользоваться переводчиком Google Translation, так как на форуме может быть использован латышский или английский язык.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Made »

Vērotāja wrote:Просьба пользоваться переводчиком Google Translation, так как на форуме может быть использован латышский или английский язык.
Vērotāja, it kā jau nav mums angļu valoda kā foruma valoda - arī angliskajam tekstam gribam blakus tulkojumu. Vai te ir runa par latīņu un latviešu alfabētu? Vai ir problēmas ar citiem šriftiem? It kā lasās arī krieviskie un ar vienu otru forumieti mēs sarunājāmies arī krievu/latviešu tulkojumā. :roll:
Esmu likusi oriģinālos krievu tekstus par putniem un blakus tulkojumu...
Tādā ziņā - ka mums foruma valoda ir tikai latviešu valoda, visi pārējie teksti ar tulkojumiem.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

Made, Dabasdatu veidotāji valodu lietošanu definējuši augšējā labajā stūrī

Image

Protams, mēs varam ievietot saiti uz kādu informāciju svešvalodā vai kādu citātu, bet krievu valoda nav foruma komentāru valoda.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Made »

Tie karodziņi jau nedefinē forumiešu sarunvalodu, bet gan to, kādā valodā var skatīt lapas ietērpu.
Angļu valodā komentēt var LK forumā. Mūsējā ir latviešu. Angļu valodas tāpat kā krievu valodas komentāri ir jātulko.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

Made wrote:Tie karodziņi jau nedefinē forumiešu sarunvalodu, bet gan to, kādā valodā var skatīt lapas ietērpu.
Angļu valodā komentēt var LK forumā. Mūsējā ir latviešu. Angļu valodas tāpat kā krievu valodas komentāri ir jātulko.

Foruma uzturētāju viedokli nosaka NoraR un tas ir - https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.p ... 86#p124986
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Made »

Ahā, skaidrs. Un igauniski tātad nevienam atļauja nav dota, ja? :lol:

Man arī nav žēl, ka meitenes, kas liek mums video un bildes, pavadfrāzes pasaka angliski. Bet es negribētu gan, ka mūsu foruma pamatvaloda nebūtu latviešu valoda.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Videoieraksts no VLC un ievietošana YouTube

Post by Vērotāja »

Made wrote:Ahā, skaidrs. Un igauniski tātad nevienam atļauja nav dota, ja? :lol:

Man arī nav žēl, ka meitenes, kas liek mums video un bildes, pavadfrāzes pasaka angliski. Bet es negribētu gan, ka mūsu foruma pamatvaloda nebūtu latviešu valoda.
LK komentētājas ir ļoti pieklājīgas un cenšas tulkot.
Par šo konkrēto komentētāju krievu valodā - varbūt biju diezgan skarba, bet tam iemesls ir, ka cilvēks ir ienācis redzami latviskā forumā, pat necenšas pateikt labdienu foruma valodā. Vai uzrakstīt krieviski un blakus ielikt GT tulkojumu, ar to parādot, ka cenšas.
Bet te kā ar zābakiem pa forumu...
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Post Reply

Return to “Tehniski jautājumi par forumu”